Par mums

SIA “ Driāda prim” ir kokapstrādes uzņēmums, kurš dibināts 1995 gadā. Atrodamies pašos Latvijas rietumos - Grobiņā. Līdz 2014. gadam mūsu pamatprodukcija bija zāģmateriāli celtniecības konstrukcijām. Taču, mainoties tirgus situācijai, pieņēmām lēmumu pāriet uz palešu dēļu ražošanu. Veicot ievērojamas investīcijas, tika radīta moderna un ražīga taras dēļu ražošanas līnija un šobrīd varam lepoties, ka esam vieni no lielākajiem šī produkta ražotājiem Latvijā.
Ražošanas pieredze kopš 1995. gada, modernas tehnoloģijas, profesionāla komanda, atbildība pret sadarbības partneriem, produkcijas un pakalpojumu kvalitāte, izdevīgs ģeogrāfisks novietojums ir lietas, kuras raksturo uzņēmumu “Driāda prim”.
Turklāt lielu uzmanību pievēršam apkārtējai videi un rūpējamies, lai koks tiktu maksimāli izmantots. No koksnes atgriezumiem, skaidām un mizām mūsu sadarbības partneri ražo apkures granulas. 
Kā jau iepriekš minēts, uzņēmuma galvenais darbības virziens ir zāģmateriālu ražošana paletēm, taču neesam pārtraukuši ražot zāģmateriālus celtniecības konstrukcijām, koka apdares materiālus- žogu dēļus, apšuvuma dēļus ēku ārsienām un iekštelpām, grīdas dēļus, bet šis sortiments vairāk ir orientēts uz vietējo tirgu.
Šobrīd mēnesī saražojam un realizējam apmēram 3000 kubikmetrus produkcijas, kas tiek eksportēta uz Holandi, Vāciju, Lielbritāniju, Izraēlu, Dienvidkoreju un citām valstīm.
Lai saglabātu un uzlabotu savu konkurētspēju, lielu uzmanību pievēršam tehniskā nodrošinājuma attīstībai, kā arī rūpējamies par personāla kvalifikācijas celšanu, jo katram mūsu darbiniekam ir jābūt savas jomas profesionālim.

Ceram redzēt arī Jūs mūsu sadarbības partneru vai klientu lokā!

SIA "Driāda prim"
Lauktehnikas iela 22, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads.
Latvija
LV-3430

Autortiesības © Driāda prim 2017

Tālrunis: +371 63459016
Fakss: +371 63459018
e-pasts: info@driadaprim.lv